SEOptimal

BUĎTE VIDĚT TAM, KDE VÁS HLEDAJÍ 

Internet marketingem se zabývám již pěknou řádku let. Jedná se o kreativní obor, který mi přináší uspokojení nejen tím, že mě baví, ale že má hlavně smysl pro Vás, pro klienty. V roce 2017 jsem se rozhodl začít pracovat sám na sebe. V současnosti mám kolem sebe schopné lidi, kteří mají stejně jako já, záibu v online marketingu a pomáhají mi dostat značku SEOptimal do povědomí. 

  • Pracovní zkušenosti: sedm let v reklamní agentuře zabývající se online marketingem na pozici "team leader obchodního oddělení"
  • Dovednosti: Krom hraní na nervy a elektrickou kytaru dovedu obstojně nastavit PPC kamapně, poradit v rámci marketingu a sociálních sítí a naučím Vaše kolegy či zaměstnance, jak efektivně přímo prodávat produkty a služby Vaší firmy. 
  • Úspěchy: Pominu-li drobné úspěchy v osobním životě, nastavil jsem služby online marketingu a pomohl tak mnoha firmám v rámci zaměstnaneckého poměru, se zviditelnit a plnit své cíle. 
  • certifikáty:
    Certifikát Robertnemec.com - PPC reklama
    Certifikát Goole digitální garáž
Vytvořeno firmou SEOptimal. PPC kampaně, Marketing sociálních sítích, UX audity, tvorba www, školení. BUĎTE VIDTĚ TAM, KDE VÁS HLEDAJÍ
Křídlovická 356/55, Brno - Střed, 60300. Martin Kavřík 739-014-431

 .